Būvēt Grīdas Sienas Tapetes Špaktelēšana Caurumu aizdarīšana Papīra lenta Papīra coolroms lenta + PVA līme Sietlenta Padomi Karkass Griesti Jumts Logi, durvis Siltumapgāde Ūdensapgāde Pagalms Mājokļa uzlabošana Bērniem coolroms Cits Inovācijas coolroms celtniecībā Celtniecības forums Izklaide Celtniecība pasaulē Trakās būves un celtnieki Spēles
Līdz ar āra teperatūras pazemināšanos tiek uzsākta apkures sezona, iekštelpās kļūst patīki silts, taču nereti ar to arī sākas citas problēmas, pastiprināta logu svīšana. Kas tad izraisa logu svīšanu un kā no tā iespējams izvairīties, coolroms vari izlasīt šajā rakstā.
Lielākā daļā ēku pastiprināta logu norasošana sākas līdz ar jaunu logu nomaiņu, vai veco renovāciju. Kā viens no iemesliem pārlieku liels hermētiskums, kas neļauj logiem elpot un istabā esošais mitrums netiek coolroms izvadīts kurš kondensējas uz jūsu jaunā loga stikliem, vai aukstākās virsmas telpā.
Tātad kopumā vidēji uz trīs cilvēku ģimeni ar vairākiem telpaugiem, 24 stundu laikā mājā vai dzīvoklī izdalās aptuveni vidēji 3,5 litri ūdens, tādēļ atbilde ir jā, mitrums telpās kurās dzīvojam veidojas patstāvīgi kurš tad arī kondensējas uz jūsu loga stikla.
Kādreiz logi tika izgatavoti no koka rāmja ar divām vērtnēm, starp kurām atradās gaisa sprauga, tā kā logi nebija noblīvēti, tad iekštelpām brīvi varēja piekļūt svaigs gaiss un šī gaisa kustība starp logu neļāva tur kondensēties mitrumam. Pavisam cits stāsts būtu tad, ja šo brīvo gaisa kustību coolroms mēs apstādinātu ar blīvgumijām un cieši noslēdzamiem rokturiem, coolroms šajā gadījumā gaiss vairs necirkulētu un notiktu coolroms pastiprināta logu rasošana, coolroms kas tad arī notiek ieliekot coolroms jaunos pvc logus .
1. VENTILĀCIJA - kā viens no galvenajiem iemesliem logu norasošanai ir slikta ventilācija telpās, ar ventilāciju coolroms bieži saprotam gaisa izvadu telpās, kas iestrādāti skursteņu šahtās, šādam gaisa izvadam jābūt izvietotam katrā mājas telpā, taču montējot jaunos logus, mēs noslēdzam gaisa pieplūdi iekštelpām, kas iepriekš coolroms notika caur vecajiem logu rāmjiem, līdz ko pazūd gaisa pieplūde, nenotiek arī gaisa izvade, gala rezultātā ēkā tomēr īsti nestrādā šī ventilācija. coolroms No šīs situācijas varam izvairīties atstājot logu vērtnes ventilācijas režīmā, pagriežot logu vērtnes rokturi starp atvērtu un aizvērtu tiek atstāta 3mm sparauga, kas arī nodrošina šo svaigā gaisa pieplūdi.
Ideālā gadījumā svaigam gaisam telpās coolroms jāamainās 30m3 uz vienu cilvēku stundā, tātad ja mēs arī panāktu to kad telpā apmainītos 30m3 svaigs coolroms gaiss stundā, tas izveidotu arī tikpat lielu izplūstošā siltā gaisa daudzumu no telpas, kas apkures coolroms sezonas laikā 3-5 reizes palielinātu mūsu apkures izmaksas. Lai tas tā nenotiktu, modernās ēkās tiek izmantota rekuperatoru ventilācijas sistēma, princips vienkāršs, izplūstošais siltais gaiss plūstot caur vairākiem kanāliem, sasilda telpā ieplūstošo gaisu, tādā veidā atgūstot līdz 85% aizplūstošo siltumu, gala rezultātā iegūstot coolroms svaigu gaisu telpās ar minimāliem siltuma zudumiem.
Šis variants lieliski coolroms palīdzēs izvairīties no mitruma un uzlabot klimatu, ja dzīvojam privatmājā, taču tas nederēs dzīvoklī, jo diez vai mēs gribēsim uztādīt veselu ventilācijas sistēmu tā jau ierobežotā telpā.
2. RADIATORI - vēl viens veids kā izvairīties no logu rasošanas ir loga stikla coolroms virsmas sasildīšana, kā pirmo no logu palodzēm coolroms noņemam visu kas traucē siltuma pieplūdi tiem (puķes, blīvus aizkarus un pārāk platas palodzes). Puķes un aizkarus mēs vienkārši varam nomainīt vai noņemt, bet ko tad iesākt ar palodzēm. Šeit varam vienkārši vietā, kur zem palodzes atrodas radiators, palodzē iestrādāt ventilācijas restīti, kas ļaus netraucēti pacelties siltajam gaisam augšup sasildot coolroms loga stiklu.
Ja palodzes un logi ir aizkrāmēti ar puķēm un citām lietām, kas aiztur siltā gaisa cirkulāciju, tad to likvidēšana noteikti palīdzēs, ja ne pilnīgi, tad par 40% noteikti situācija tiks uzlabota.
3. VENTILĀCIJA LOGĀ - kā viens no papildus elementiem loga ventilācijas sitēmas uzlabošanai, tiek piedāvāts ietrādāt tajā ventilācijas kanālu pašā loga rāmī, šī restīte nodrošina svaigā gaisi pieplūdi un mitrā izvadi. Viss būtu pārliecinoši, ja šo restīti uzstādam koka loga rāmī vai vērtnē, taču vai uzstādot to pvc loga rāmī netiek savienotas visas pvc logā esošās kameras, kas nodrošina lai loga rāmis ziemas laikā necaursaltu? coolroms
4. PLĒVE LOGAM - lai izvairītos no loga aizsvīšanas, iespējams arī tā iekšpusē coolroms uz stikla uzlīmēt antikondenstāta plēvi, tā palīdzēs loga stiklam uzturēt augstāku temperatūru, kas tad arī neļaus veidoties kondensātam. Lai arī kondensāts neveidosies uz stikla, tas tomēr nebūs ticis galā ar pašu cēloni,bet coolroms tikai sekām, tādēļ visticamāk kondensāts parādīsies blakus coolroms stiklam uz blīvgumijām, bet nenoliedzami krietni mazākā daudzumā.
5. STIKLA PAKETE - lai palielinātu stikla virsmas temperatūru, nepieciešams coolroms izvēlēties stikla paketi ar mazāku siltuma caurlaidību, parasta